23 травня. День поля з технології вирощування зернових колосових культур

23 травня у Миколаївському національному аграрному університеті традиційно відбувся День поля з технології вирощування зернових колосових культур на дослідному демонстраційному полі університету. Відкрив захід та привітав шановних гостей ректор В’ячеслав Сергійович Шебанін. Привітали колектив університету із професійним святом гості – перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації з питань агропромислового розвитку та земельних відносин В’ячеслав Валентинович Бонь, президент Національної академії аграрних наук України Ярослав Михайлович Гадзало, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Вікторівна Ковальова, директор Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення В’ячеслав Михайлович Соколов, головний конструктор Українського конструкторського бюро шасі і трансмісій Олексій Анатолійович Гриненко.
Всіх присутніх, після офіційної частини зібрання, було запрошено до огляду демонстраційних посівів зернових колосових культур вітчизняної селекції, презентації сільськогосподарської техніки вітчизняних та іноземних компаній, ознайомлення із перспективними сортами зернових колосових культур та умовами їхнього вирощування.