День поля овочевих 2013

   На демонстраційних полях пройшли виробничу практику та заклали досліди з сорго – 870 студентів та аспірантів університету.

Також на базі наукового парку Миколаївського НАУ спільно з компанією «С-Росток», був реалізований експериментальний проект з технології вирощування овочів на дослідному демонстраційному полі, де було представлено майже 150 нових сортів та гібридів овочевих культур найвідоміших світових виробників овочевого насіння.

Изображение 118Изображение 165
   У проекті взяли участь представники всесвітньовідомих компаній із виробництва та продажу насіння овочевих культур: Франції, Германії, Італії, Іспанії, Японії, США, Ізраїлю, Нідерландів – загалом 16 країн На демонстративному полі були представлені нові сорти та гібриди цибулі, томатів, солодкого перцю, столового буряку, моркви та капусти для сучасного овочівництва.

    28 серпня 2013 року спільно з компанією «С-Росток» та за участю голови Миколаївської обласної державної адміністрації М.П. Круглова було проведено День поля з технології вирощування овочів відкритого ґрунту. У заході взяли участь представники 16 всесвітньовідомих компаній із виробництва та продажу насіння овочевих культур: Франції, Германії, Італії, Іспанії, Японії, США, Ізраїлю, Нідерландів.

Изображение 247Изображение 178
   Свою продукцію на Дні поля представили відомі компанії, що забезпечують овочівників сучасним крапельним зрошенням, мінеральними та мікродобривами, хімічними та біологічними засобами захисту рослин: ТОВ «Біозахист», ПАТ «Агріматко», ТОВ «Терра Тарса Україна», Торговий дім «Агротек», ПП «Схід», ТОВ «Хімагромаркетинг», ТОВ «Укрдрайфуд», ТОВ «Сінгента», ТОВ «Бейо Україна», ТОВ «Байер», ТОВ «Владам-юг», ТОВ «Іррігатор Україна», ТОВ «Нікерсон Цваан Україна», ТОВ «Південь Агрохім», ТОВ «Рійк Цваан Україна», ТОВ «Роско Трейд», ПП «СВ Імпекс», ТОВ «Грін Тім», «ВПК-АГРО», «Еврика».

   У рамках проведення Дня поля відбулася виставка агропромислової техніки, наданої компанією-партнером Миколаївського НАУ – «Агріматко-Україна».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*