Clause

Компанія «ВЛАДАМ» цілісний аграрний комплекс на півдні України, який включає в себе:
• імпорт високоякісного насіння «Clause» з Франції;clause
• вирощування овочів на полях ФГ «Владам»;
• зберігання та реалізація свіжих овочів круглий рік;
• виробництво і реалізація консервованої продукції та натуральних соків з овочів з полів ФГ «Владам».
Компанія «Владам» понад 15 років успішно співпрацює з найбільшою французькою селекційно-насіннєвий компанією «Clause» і є офіційним імпортером насіння «Clause» в Україні.
Насіння овочевих культур «Clause» постійно апробуються на полях господарства «Владам» (під культурами «Clause» зайнято більше 350 га виробничих полів в Миколаївській обл.). Також насіння тестуються на полях фермерів практично у всіх регіонах України. Спільно з фахівцями «Clause» та на підставі рекомендацій та оцінок фермерів ми відбираємо сорти та гібриди, що оптимально підходять до природно-кліматичних умов України, найбільш урожайні і стійкі до захворювань.
«Clause» має великий досвід у галузі генетики, селекції і насінництва овочевих культур, оскільки має 8 науково-дослідні станцій по виведенню нових сортів і гібридів в різних країнах світу і 2 заводи для очищення, зберігання, упаковки лабораторіями з контролю за якістю насіння, акредитованих в міжнародній системі ІСТА.
Головні селекційні програми «Clause» – це: Томати, Перец, Дині, Морква, Капуста, Цвітна капуста, а також інші овочеві культури.
Усі нові гібриди випробовуються в конкретних агрокліматичних умовах кожної країни або області в системі державного випробування і перевіряються 2-3 роки перш, ніж пропонуються покупцям.
У сезоні 2014 компанія «Владам-Юг» спільно з компанією «Росток» випробовує наступні сорти та гібриди овочів: морква БОЛТЕКС, СТРОМБОЛІ F1, МАТЧ F1, цибуля ІСПАНЬЙОЛ, білокачанні капусти ЦЕНТУРІОН F1, ДЕКУРІОН F1, КАУНТ F1.
Компанія «Владам-Юг» пропонує Вам величезний вибір високоякісного насіння «Clause». Наші фахівці дадуть Вам консультації з технології вирощування овочевих культур, допоможуть вирішити питання, від вирощування розсади до збору врожаю та зберігання. Практичний досвід і постійні тренінги за кордоном дають багато інформації, якою ми завжди раді поділитися з Вами.

Регіональный менеджер-агроконсультант у Миколаївскій та Одескій областях:
Сергій Футей моб.: 050 33 77 661
Агроном-консультант:
Олександр Карельсон моб.: 050 212 06 00

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*