Bayer

Під брендом Нунемс підрозділ «Bayer CropScience Vegetable Seeds» пропонує спеціалізовані знання та високоякісні сорти і гібриди 28-ми овочевих культур. У нас працює понад 1900 співробітників і ми присутні у всіх основних галузях виробництва овочів у світі. Ми пропонуємо насіння сортів і гібридів, адаптованих до специфічних умов вирощування, і надаємо підтримку нашим клієнтам у вирощуванні та маркетингу їх продукції. bayer
Наша мета – створити для ринку сорти та гібриди овочевих культур, які поєднують у собі високу врожайність, чудовий смак, зовнішню привабливість, тривалий термін зберігання, стійкість до хвороб і посухи.
Ми обслуговуємо галузь виробництва і постачання овочів у всьому світі, входимо в четвірку провідних світових компаній з виробництва насіння овочів. І вирізняє нас з поміж інших те, що ми дбаємо про клієнтів не менше, ніж про насіння. Наше портфоліо включає 28 культур, серед яких цибуля ріпчаста, цибуля-порей, морква, дині, огірки, помідори, кавуни, капуста, салат і перець.
Наша глобальна організація і спеціалізовані «кроп-тім» (команди спеціалістів з окремих культур) – це суть нашої бізнес-філософії. Спеціалізуючись на одній культурі, такі команди експертів відповідають за використання всіх світових резервів компанії заради блага місцевих овочівників.
Наші селекційні програми дають можливість поставляти інноваційні продукти, що у свою чергу, покращує розвиток підприємств наших клієнтів і підвищує їхню прибутковість. Широкий асортимент сортів і гібридів бренду Нунемс забезпечується передовими технологіями в рослинній біології, нескінченними ресурсами, що виділяються на дослідження, селекцію, маркетинг і підтримку команд з культур (кроп-тімів). Завдяки цьому ми отримуємо вагомі переваги, такі як більш високу врожайність, що було визначено при проведенні незалежних випробувань, стійкість до факторів навколишнього середовища, таких як хвороби рослин і пошкодження комахами-шкідниками.
Підрозділ «Bayer CropScience Vegetable Seeds» вирізняється тим, що люди для нього означають так само багато, як і саме насіння. Тісна взаємодія з нашими клієнтами та партнерами, а також команди «кроп-тім», складають основу нашого успіху. Разом ми покращуємо якість життя людей завдяки здоровим, корисним і смачним овочам!

ТОВ «Байєр»
Київ, 04071, Україна
вул. Верхній Вал, 4-Б
Телефон: +38 044 220-33-03
Факс: +38 044 220-33-77
Володимир Бухарін
регіональный представник по півдню України моб.+ 38 050 315 07 41

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*