Науково-практична конференція з вирощування овочів

28 серпня 2013 року учасники Дня поля з технології вирощування овочів відкритого ґрунту на базі Миколаївського НАУ взяли участь у «круглому столі», під час якого, представники іноземних компаній дали високу оцінку організації демонстраційного поля, наголосили на необхідності удосконалення та поглиблення подальшої співпраці з Миколаївським національним аграрним університетом. У заході взяли участь представники 16 всесвітньовідомих компаній із виробництва та продажу насіння овочевих культур: Франції, Германії, Італії, Іспанії, Японії, США, Ізраїлю, Нідерландів. Крім того активну участь у «круглому столі» взяли відомі компанії, що забезпечують овочівників сучасним крапельним зрошенням, мінеральними та мікродобривами, хімічними та біологічними засобами захисту рослин: ТОВ «Біозахист», ПАТ «Агріматко», ТОВ «Терра Тарса Україна», Торговий дім «Агротек», ПП «Схід», ТОВ «Хімагромаркетинг», ТОВ «Укрдрайфуд», ТОВ «Сінгента», ТОВ «Бейо Україна», ТОВ «Байер», ТОВ «Владам-юг», ТОВ «Іррігатор Україна», ТОВ «Нікерсон Цваан Україна», ТОВ «Південь Агрохім», ТОВ «Рійк Цваан Україна», ТОВ «Роско Трейд», ПП «СВ Імпекс», ТОВ «Грін Тім», «ВПК-АГРО», «Еврика».

Изображение 025Изображение 270

За результатами проведеного «круглого столу», представники іноземних компаній, селекціонери  висловили одностайне прагнення до поглиблення та удосконалення міжнародного співробітництва, докласти зусиль щоб вже з наступного року демонстраційні поля університету перетворити у Науково-виробничий полігон, де будуть відпрацьовуватися надсучасні технології вирощування, захисту та збирання овочевої продукції. Серед іншого була дана висока оцінка роботі студентів та аспірантів університету у цьому проекті та запропоновано стажування в компаніях-виробників насіння.