Syngenta

«Сингента» — це одна з провідних компаній світу, в якій працює більше 27 000 фахівців у понад 90 країнах світу задля досягнення однієї мети: розкрити потенціал рослин. Завдяки передовим науковим знанням, глобальним дослідженням та зобов’язанням перед своїми клієнтами, компанія допомагає збільшувати врожайність сільськогосподарських культур, захищати навколишнє середовище та покращувати здоров’я і якість життя.

syngentaНаука та високі технології — це те, на що слід спиратися в сучасному аграрному бізнесі.
Сьогодні в компанії «Сингента» функціонує чотири діагностичних центри: у Харкові, Білій Церкві, Одесі та Хмельницькому. Діагностичні центри пропонують клієнтам компанії цілу низку технічних сервісів та надають рекомендації технічних експертів, забезпечуючи таким способом максимальний зиск від застосування продуктів «Сингенти».
Діагностичні центри оснащено сучасним високоякісним обладнанням, за допомогою якого працівники лабораторії проводять фітоекспертизу насіннєвого та рослинного матеріалу, ідентифікацію фітопатогенів і токсикогенних видів грибів за допомогою методів молекулярної біології (ПЛР-діагностика), здійснюють біологічну індикацію післядії гербіцидів. З 2014 року компанія «Сингента» в Україні проводить ідентифікацію та встановлює рівень гібридності (типовості) гібридів соняшнику за допомогою ДНК-маркерів.
Компанія «Сингента» приділяє також велику увагу якості застосування ЗЗР, зокрема пропонує своїм клієнтам безкоштовний сервіс контролю якості внесення: аналіз якості обробки насіння протруйником і контроль якості внесення препаратів при обприскуванні, підбір розпилювачів для різних видів застосування ЗЗР та можливість отримати їх безкоштовно в рамках технічної підтримки певних продуктів.
Компанія «Сингента» розробила програму підтримки своїх клієнтів під назвою «АгроГід» – це ваш путівник для отримання доброго врожаю та високих прибутків
Основні напрями діяльності
Засоби захисту рослин (ЗЗР)
«Сингента», мета якої — забезпечувати стабільне сільськогосподарське виробництво за допомогою сучасних інноваційних досліджень і технологій, виробляє широкий спектр різноманітних засобів захисту рослин і сьогодні лідирує на світовому агрохімічному ринку.
Насіння
«Сингента» є також світовим лідером насіннєвого бізнесу, пропонуючи широкий спектр насіння польових і овочевих культур виробникам сільськогосподарської продукції в усіх країнах світу. «Сингента» створює гібриди овочевих і польових культур, які дають високо-
якісний і стабільний урожай.
Газони та сади
Компанія «Сингента» посідає чільне місце у світовому квітковому бізнесі, починаючи з XIX століття. Наша компанія поєднала в собі силу й досвід таких торгових марок, як Sluis&Groot (Голландія), Fischer (Німеччина), Goldsmith та Yoder (США). Вже понад 140 років ми застосовуємо інноваційні технології і провідні методи селекції для досягнення професійними квітникарями найкращих результатів у вирощуванні квіткової продукції.

03680 м. Київ,
вул. Козацька, 120/4
тел. (044) 494 1771 0 (800) 50 04 49
факс. (044) 494 1770

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*