Науково-практична конференція з технології вирощування зернових колосових культур

Після огляду демонстраційного поля, учасники заходу взяли участь у науково-практичній конференції на тему «Сучасний стан та перспективи зерновиробництва на України». З доповідями виступили керівники селекційних центрів України, науковці університету, головний конструктор компанії “Лозівські машини”. Виступаючими високо оцінили організацію проведення Дня Поля та висловили бажання продовжити дослідження у подальшому.

17 16

Науково-дослідні поля наукового парку Миколаївського національного аграрного університету «Агроперспектива» – це унікальна можливість для вчених, аспірантів, студентів проводити дослідницьку роботу з сучасними сортами, селекційні досліди, сортовипробування, застосування диференційованих систем живлення та захисту рослин. Для виробничників, сьогодні масово представлені – це можливість переконатися у перевагах одного сорту над іншим.