IRRIGATOR

Компанія «Іригатор Україна» спеціалізується з продажу обладнання для зрошувальних систем прогресивних напрямів, відомих у світовій практиці: системи автоматичного поливу, крапельне зрошення, мікрозрошення, системи фільтрації води, системи контролю та автоматизації поливу. irrigator-logo
Ми пишаємося тим, що є офіційними представниками компанії «Hunter» в Україні, світового лідера з виробництва професійного обладнання для систем поливу в ландшафті і гольф індустрії. А також тим, що в нашому асортименті Ви знайдете широкий вибір продукції провідних виробників Європи та США, в т.ч. Metzerplas, Irritec & Siplast, Plexaco, Amiad, Plassim, Bermad, Tal Gil, Kichler та інші.
Більше 5 років успішної діяльності компанії дозволили нам адаптувати для українського ринку багато розробок наших зарубіжних партнерів і перейняти досвід завжди високого європейського сервісу.
Ми розуміємо реалії сьогоднішнього ринку і точно знаємо, як Вам складно здивувати кінцевого споживача тільки лише гарною якістю обладнання або прийнятною ціною проекту. Ці параметри вже давно є скоріше очевидними вимогами, ніж перевагами.
І тому, Ви будете раді знайти в нашій особі не тільки надійного постачальника, але і команду професіоналів, яка пропонує Вам комплекс рішень кожного конкретного завдання.

Іригатор Україна :
Головний офіс: вул. Чорноморського Козацтва, 28, Одеса 65003
Тел./факс: +38048 7786828
Керівник відділу:
Коршун Дмитро Тел.: +38050 416 00 75
E-mail: korshun.uat@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*