День поля 2013

   28 серпня 2013 року спільно з компанією «С-Росток» та за участю голови Миколаївської обласної державної адміністрації М.П. Круглова було проведено День поля з технології вирощування овочів відкритого ґрунту, на якому було представлено 145 перспективних сортів і гібридів овочевих культур відомих світових брендів.

   IMG_8154Изображение 104

   У заході взяли участь представники 16 всесвітньовідомих компаній із виробництва та продажу насіння овочевих культур: Франції, Германії, Італії, Іспанії, Японії, США, Ізраїлю, Нідерландів.

IMG_8339IMG_8179
   Свою продукцію на Дні поля представили відомі компанії, що забезпечують овочівників сучасним крапельним зрошенням, мінеральними та мікродобривами, хімічними та біологічними засобами захисту рослин: ТОВ «Біозахист», ПАТ «Агріматко», ТОВ «Терра Тарса Україна», Торговий дім «Агротек», ПП «Схід», ТОВ «Хімагромаркетинг», ТОВ «Укрдрайфуд», ТОВ «Сінгента», ТОВ «Бейо Україна», ТОВ «Байер», ТОВ «Владам-юг», ТОВ «Іррігатор Україна», ТОВ «Нікерсон Цваан Україна», ТОВ «Південь Агрохім», ТОВ «Рійк Цваан Україна», ТОВ «Роско Трейд», ПП «СВ Імпекс», ТОВ «Грін Тім», «ВПК-АГРО», «Еврика».

   У рамках проведення Дня поля відбулася виставка агропромислової техніки, наданої компанією-партнером Миколаївського НАУ – «Агріматко-Україна».

   Після огляду демонстраційного поля, учасники заходу взяли участь у «круглому столі», під час якого, представники іноземних компаній дали високу оцінку організації демонстраційного поля, наголосили на необхідності удосконалення та поглиблення подальшої співпраці з Миколаївським національним аграрним університетом.

Изображение 269Изображение 264

   10 вересня 2013 р. за участю керівництва області було проведено День поля з технології вирощування сорго

  На базі наукового парку “Агроперспектива” Миколаївського НАУ за участю провідних компаній із виробництва і продажу насіння сорго із США, Франції, Індії, Російській Федерації, Угорщини, Молдови, а також вітчизняних центрів селекції сорго та виробники з 10 областей України та Республіки Крим, було створено дослідне демонстраційне поле з технології вирощування сорго.

Изображение 693Изображение 691

    Демонстраційне поле зернового, цукрового, вінничного, суданського сорго було закладено на виконання доручення Міністра аграрної політики та продовольства України Присяжнюка під час перебування у березні 2013 року в Миколаївському національному аграрному університеті. За словами вітчизняних та іноземних фахівців, представлена колекція з майже 100 сортів і гібридів сорго є найкращою в Україні і нічим не поступається світовим зразкам.

Изображение 579Изображение 668

   На демонстраційних полях пройшли виробничу практику та заклали досліди з сорго – 870 студентів та аспірантів університету.

 Також на базі наукового парку Миколаївського НАУ спільно з компанією «С-Росток», був реалізований експериментальний проект з технології вирощування овочів на дослідному демонстраційному полі, де було представлено майже 150 нових сортів та гібридів овочевих культур найвідоміших світових виробників овочевого насіння.

  У проекті взяли участь представники всесвітньовідомих компаній із виробництва та продажу насіння овочевих культур: Франції, Германії, Італії, Іспанії, Японії, США, Ізраїлю, Нідерландів – загалом 16 країн На демонстративному полі були представлені нові сорти та гібриди цибулі, томатів, солодкого перцю, столового буряку, моркви та капусти для сучасного овочівництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*