Науково-практична конференція з вирощування сорго

    На базі Навчально-науково-практичного центру Миколаївського НАУ було проведено День поля з технології вирощування сорго та науково-практичну конференцію. На заході були присутні представники відомих компаній з виробництва і продажу насіння сорго із США, Франції, Індії, Російській Федерації, Угорщини, Молдови, а також вітчизняні центри селекції сорго та виробники з 10 областей України та Республіки Крим. Учасники мали можливість порівняти наявні сорти та гібриди з сучасними досягненнями.

   Демонстраційне поле зернового, цукрового, віничного, суданського сорго було закладено на виконання доручення Міністерства аграрної політики та продовольства України. За словами вітчизняних та іноземних фахівців, представлена колекція з майже 100 сортів і гібридів сорго є кращою на Україні і нічим не поступається світовим зразкам. За результатами проведених круглих столів, представники іноземних компаній, селекціонери висловили одностайне прагнення до поглиблення та удосконалення міжнародного співробітництва, докласти зусиль щоб вже з наступного року демонстраційні поля університету перетворити у Науково-виробничий полігон, де будуть відпрацьовуватися надсучасні технології вирощування, захисту та збирання овочевої продукції та сорго. Серед іншого була дана висока оцінка роботі студентів та аспірантів університету у цьому проекті та запропоновано стажування в компаніях-виробників насіння.

 Изображение 029Изображение 004

  За словами вітчизняних та іноземних фахівців, представлена колекція з майже 100 сортів і гібридів сорго є кращою на Україні і нічим не поступається світовим зразкам.

Изображение 018Изображение 016

   Демонстрація сучасних сортів в овочівництві та виробництві сорго в ННПУ університету стала можливою завдяки створенню потужної матеріально-технічної бази та плідній міжнародної співпраці з провідними іноземними компаніями.

   За результатами проведених круглих столів, представники іноземних компаній, селекціонери висловили одностайне прагнення до поглиблення та удосконалення міжнародного співробітництва, докласти зусиль щоб вже з наступного року демонстраційні поля університету перетворити у Науково-виробничий полігон, де будуть відпрацьовуватися надсучасні технології вирощування, захисту та збирання овочевої продукції та сорго. Серед іншого була дана висока оцінка роботі студентів та аспірантів університету у цьому проекті та запропоновано стажування в компаніях-виробників насіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*