День поля з технології вирощування зернових колосових культур 2017

Олена Ковальова – заступник Міністра аграрної політики та продовольства України

В останні роки на науково-дослідних полях Миколаївського національного аграрного університету щорічно відбувається унікальна подія, яка  має стати гарним прикладом аграрних вузів України. Адже це результат наукової співпраці університету з усіма селекційними центрами нашої держави, поєднання теоретичної підготовки студентів що дає можливість майбутньому спеціалістові с перших курсів навчання своїми руками вирощувати найновіші сорти сільськогосподарських культур адаптовані до стресових умов степової зони. Без такого компоненту підготовка високо класного спеціаліста неможлива. Унікальність цього заходу і в тому, що керівники і спеціалісти агроформувань мають можливість побачити практично всі новітні досягнення, які пропонуються на ринку України, ознайомитися з новими тенденціями і напрямками розвитку зернового господарства. Миколаївський НАУ перший в Україні відкриває лінійку таких заходів. Від імені Міністерства щиро вітаю вас з цією подією і бажаю завжди бути першими.

В’ячеслав Бонь –  перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації.

Дякую шановному ректору нашого університету академіку Шебаніну В’ячеславу Сергійовичу і його колективу за те, що черговий раз на дуже високому рівні організували цей важливий для аграрного сектору області захід. Ми щиро вдячні керівникам селекційних установ які декілька років поспіль надають на демонстраційний полігон університету свої кращі сорти, а також компаніям, які пропонують виробникам сучасну техніку, технологію живлення та захисту рослин. Без всього цього неможливий інноваційний розвиток сільського господарства та утвердження лідерських позицій України на світовому ринку зерна. Така плідна співпраця дає можливість готувати кваліфіковані кадри для агропромислового комплексу. Переконаний, що серед присутніх на Дні поля і успішних аграріїв дуже багато випускників Миколаївського НАУ.

Анатолій Даниленко – ректор Білоцерківського національного аграрного університету.

Наші колеги з Миколаївського НАУ є не тільки безперечними лідерами аграрної освіти України, а і наполегливо запроваджують нові форми співпраці з академічною наукою і виробництвом. Університет демонструє найкращий приклад залучення зарубіжних і вітчизняних інвестицій для створення інноваційної науково-виробничої бази. За цім майбутнє. Прикро, що жоден аграрний вуз нашої держави не вийшов на такий рівень. Це не тільки сучасна база практичної підготовки студентів, а й масштабний науково-дослідний, виробничий  полігон для успішної реалізації новітніх розробок у виробництво. Про це свідчать традиційні Дні поля, відомі вітчизняні і зарубіжні партнери, які із задоволенням беруть у них участь. Щиро зичу В’ячеславу Сергійовичу Шебаніну і його колективу подальших творчих успіхів у розвитку аграрної освіти і науки нашої держави.