C-РОСТОК

«С-Росток» – провідна овочева компанія півдня України, основною діяльністю якої є виробництво, подальше зберігання і реалізація овочів на українські та закордонні ринки.
Компанія «С-Росток» створена у 2007 році, але її засновники мають досвід роботи в овочівництві з 1983 року.
S-Rostok_logo_NEWОсновна мета нашої діяльності – забезпечити клієнтів і кінцевих споживачів першокласною продукцією, яка відповідає світовим стандартам якості.
Основними нашими конкурентними перевагами є:
• співпраця з міжнародними насіннєвими компаніями, виробниками засобів захисту рослин та зрошувальних систем;
• комплексний підхід до технологічного процесу вирощування, послідуючого збирання та зберігання продукції;
• мінімальне пестицидне навантаження (фітомоніторинг власною лабораторією дозволяє знизити кількість інсектицидних і фунгіцидних обробок);
• контроль ланцюга виробництва (track record);
• відповідність продукції Європейським стандартам якості (HACCP, ISO 22000).
Нашими клієнтами є добре відомі торгові мережі та переробні підприємства, які мають бездоганну репутацію, а також місцеві та експортні ринки, які довіряють якості нашої продукції та компетентним цінам.
Компанія «С-Росток» тісно співпрацює з обласною і районною адміністраціями, а також бере участь у різноманітних соціальних програмах. На базі компанії створено власну агрошколу, основним завданням якої є вирішення проблем нестачі кадрів у сучасному агровиробництві та благодійний фонд «Із рук в руки», діяльність якого спрямована на надання матеріальної допомоги і забезпечення продуктами харчування населення і бюджетних організацій (школи, інтернати, лікарні, садки, військові частини) та на вирішення проблем місцевого характеру.

Україна
57145, Миколаївська область,
Миколаївський район.
с. Іванівка, вул. 8 березня, 18
тел/факс (0512) 51-00-69
моб. +380682893074
info@s-rostok.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*